2 | Šárka Čárska

Vek: 21

Bydlisko: Holíč

Študuješ alebo pracuješ?
Som študentkou Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a nakoľko som milovníkom zvierat, rozhodla som sa pre odbor Manažment živočíšnej výroby. 

Aké sú tvoje záľuby?
Obľubujem prechádzky, beh a korčuľovanie. Pohyb na čerstvom vzduchu vnímam ako únik z reality. 

Aké je tvoje obľúbené záhorácke slovo?
Moje obľúbené záhorácke slovo je kapky alebo enem.

Aké slovo alebo slovné spojenie ťa najviac vystihuje?
Kamarátky a rodina o mne dosť často hovoria, že som dobrosrdečná.

Aká je tvoja obľúbená pesnička, film, seriál a kniha?
Počúvanie hudby pôsobí ako balzam pre moju dušu. Je veľmi ťažké vybrať si iba jednu pesničku, momentálne ma napríklad napadá SIMA – SPOLU. Môj obľúbený film je určite Na vine sú hviezdy, ktorý ma nikdy neomrzí. Videla som ho už veľakrát a čítala som dokonca aj knihu. Taktiež veľmi rada sledujem seriály – 13 reasons why je jedným z mojich obľúbených. Čo sa týka kníh, mám rada napríklad Tajomstvo od Rhondy Byrneovej. Čítaním si rada krátim čas pri cestovaní do školy.

Aký je tvoj obľúbený vtip?
Tento vtip mi hovoril priateľ a mne sa veľmi páčil:
Interview s boxerem po vyhraném zápase : “Můžete nám popsat, jaké bylo vaše první kolo?” “Bylo modré, mělo berana a přehadzovačky.”

Aké je tvoje obľúbené motto?
“Ak to chceš vzdať, spomeň si na dôvod, prečo si začal.” 

Ako vnímaš COVID situáciu?
COVID situáciu vnímam dvojako. Viem, že opatrenia musia byť a som rada, že sa situácia neberie na ľahkú váhu. Školu máme teraz online, takže môžem aspoň tráviť viac času doma s rodinou. Myslím si, že opatrenia sú určite na mieste, len by mohli existovať nejaké výnimky – brať viac ohľad na niekoho, kto má rodinu, či známych v zahraničí a teraz nemôžu byť spolu. Verím však, že situácia sa čoskoro upokojí a budeme sa môcť vrátiť späť do normálu. Situáciu však vnímam aj ako skúšku, v rámci ktorej sa môžeme nad sebou a svojimi krokmi zamyslieť. 

PREJSŤ NA HLASOVANIE SPÄŤ NA ÚVOD