3 | Veronika Brunclíková

Vek: 22

Bydlisko: Jablonica

Študuješ alebo pracuješ?
Študujem prvým rokom na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, fakulte sociálnych vied, študijný program Komunikácia a marketing vo verejnej politike a verejnej správe.

Aké sú tvoje záľuby?
Svoj voľný čas najradšej trávim s kamarátmi, vo fitku alebo na prechádzke so psíkom.

Aké je tvoje obľúbené záhorácke slovo?
Moje obľúbené záhorácke slovo je parazór, pretože ho každý záhorák vyslovuje a píše inak.

Aké slovo alebo slovné spojenie ťa najviac vystihuje?
Slovo, ktoré ma najviac vystihuje je komplikovaná.

Aká je tvoja obľúbená pesnička, film, seriál a kniha?
Mám veľa obľúbených piesní, ale ak mám vybrať jednu tak je to táto – Bon Jovi – It’s My Life. Stará, ale nezabudnuteľná. Ak sa ma niekto niekedy spýtal na obľúbený film, odmalička som odpovedala Titanic, pretože som bola zaľúbená do Leonarda DiCapria. Pri obľúbenej knihe si vždy spomeniem na tú, ktorú mi podarovala kamarátka, volá sa Trojlístok z internátnej izby a je od autorky Leny Riečanskej.

Aký je tvoj obľúbený vtip?
Vtipy nerozprávam od tej doby, čo mi kamarátka na strednej povedala, že vtipy rozprávať neviem, nakoľko môj smiech a celá cesta kým sa dostanem k pointe je vtipnejšia než samotný vtip. Každopádne skôr sledujem a čítam memečka ako vtipy. Napríklad toto: „Keď Halloween skončil pred dvomi týždňami, ale tvoj sused stále visí zo strechy.„

Aké je tvoje obľúbené motto?
Moje životné motto je: „Ak chceš niečo dokázať, musíš pre to aj niečo urobiť„ alebo inak „Ak si za tým nepôjdeš, nebudeš to mať.“

Ako vnímaš COVID situáciu?
Ako väčšine ľudí i mne Covid-19 veľmi strpčuje život, ale snažím sa veľmi si to nepripúšťať. Akokoľvek nezmyselne môžu opatrenia znieť, snažím sa ich dodržiavať a verím v ich opodstatnenosť. Na hodnotenie situácie z iného než subjektívneho pohľadu nemám potrebné vzdelanie a kompetencie.

PREJSŤ NA HLASOVANIE SPÄŤ NA ÚVOD