6 | Valéria Šusterová

Vek: 18 

Bydlisko: Lozorno

Študuješ alebo pracuješ?
Momentálne som v štvrtom ročníku na obchodnej akadémii v Bratislave. Zároveň popri škole brigádujem v La Donuterii v Bratislave.

Aké sú tvoje záľuby?
Medzi moje záľuby patrí tanec, cvičenie, prechádzky v prírode a zábava s priateľmi či rodinou.

Aké je tvoje obľúbené záhorácke slovo?
Moje obľúbené záhorácke slovo je určite “jí” (jesť).

Aké slovo alebo slovné spojenie ťa najviac vystihuje?
Podľa mojich priateľov som veľmi bláznivá osoba nakoľko sa veľmi rada smejem a rada rozosmievam iných. Keď sú šťastní ostatní, som šťastná aj ja.

Aká je tvoja obľúbená pesnička, film, seriál a kniha?
Hudbu mám veľmi rada, pomáha mi prísť na lepšie myšlienky a dať ma do dobrej nálady. Výber obľúbenej piesne bol pre mňa naozaj veľmi ťažký, no momentálne je mojím favoritom pieseň After Dark – Mr. Kitty. Nakoľko som veľmi romantická duša mojim obľúbeným filmom je Zostaň so mnou. Tento film ma vie vždy veľmi dojať svojím príbehom. Mojou obľúbenou knihou je Tajný život včiel – Sue Monk-Kiddová. Túto knihu som prečítala minimálne 3-krát a nikdy ma neomrzí.

Aký je tvoj obľúbený vtip?
Môj obľúbený vtip je: ”Idú dve stíhačky a jedna nestíha”. Je to veľmi starý vtip no podľa mňa nikdy neomrzí.

Aké je tvoje obľúbené motto?
Moje životné motto, ktorým sa riadim znie: ”Usmievaj sa, pretože život je krásna vec a dáva veľa dôvodov prečo sa usmievať – Marilyn Monroe”.

Ako vnímaš COVID situáciu?
Môj názor na súčasnú COVID situáciu je taký, že to obmedzilo nás všetkých a tak isto a zodpovedne sa k tomu musíme všetci postaviť, pretože ak nebudeme všetci zodpovední, tak sa to bude ešte viac a viac zhoršovať a to nikto z nás nechce. Preto dúfam, že to nikto už nebude brať na ľahkú váhu a každý sa k tomu postaví tak ako treba.

PREJSŤ NA HLASOVANIE SPÄŤ NA ÚVOD